moTOCENI
moTOCENItocLENKA2toceniVPATEK3tocitocviktoceniVPATEK8tocvyrobkytochotovo

1. Jednorázové TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY 18/1 OBSAZENO !!!!

900,00 

Není skladem

úterý !!!!     18.1. 2022     17:00-20:00hod.

Jednorázové TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY

LEKTOR:   Míša Vodák 

PLNÁ Cena: 900,-

v ceně je výuka lektora, hlína, výpal výrobků s transparentní glazurou cca za tři týdny

OBSAZENO !!!!

 …POKUD VÁM UŽ PŘIHLÁŠKU SYSTÉM NEBERE, JE I  POSLEDNÍ MÍSTO OBSAZENÉ …. MŮŽETE SE NAHLÁSIT JAKO NÁHRADNÍCI NA MEIL  vd.matilda@seznam.cz 

 

..chcete si vyzkoušet jak se točí na hrnčířském kruhu ?? jen tak nahlédnout pod pokličku tomuto řemeslu ?? zvu vás do své dílny, kde máme 8 kruhů, takže každý návštěvník má po celou dobu kurzu svůj. Na začátku si hlínu trochu ošaháte a při vymačkávání misky na oříšky technikou zvanou „vytáčení z ruky“ si vysvětlíme co a jak musí dělat obě ruce a všechny prstíky až se vám bude hlína točit v rychlosti na kruhu .. Vyzkoušíme si jak se točí miska, dostanete podrobný výklad, ukážeme si různé záludnosti .. ale je to těžké řemeslo a potřebuje hodně času, než se ho člověk naučí .. pokud vás chytne, můžete dílnu navštěvovat později.. nebo zjistíte, že takhle zabahněné ruce nepotřebujete k životu a raději si svůj hrneček na kafe koupíte na řemeslném jarmarku.

 

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNů PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NA ÚČET.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “1. Jednorázové TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY 18/1 OBSAZENO !!!!”