tocpokroc1
KER2LudmilaKER.1-LenkaKER 7 – DAVIDKER 5 -všichniKER 4 – společnáKER 3 -Petr1237307_697616896932232_2048287766_o – kopie

K. TOČENÍ NA KRUHU PRO POKROČILÉ (čtvrtek-večer) OBSAZENO !!

3500,00 

Není skladem

VEČERNÍ  KERAMICKÝ KURZ –  TOČENÍ NA KRUHU PRO POKROČILÉ   

Termín: od  16. 1. 2020 .. vždy ve čtvrtek        10 lekcí   !! 
OBSAZENO  !!!!
Čas: 19,30-21,30 hod.

cena: 3500,-

Lektor: Léňa

Zveme vás na dlouhodobý keramický kurz, který začíná  ve čtvrtek  16. 1. a potrvá 3 měsíce … Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro pokročilé točíře, kteří si chtějí  vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora nové techniky točení a dekorování keramiky, ale i pro mírně pokročilé, pro které bude mít lektor vždy něco zajímavého a nového na výuku při práci na kruhu

..  chcete se naučit něco nového? ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat …?

budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, dáme vysoký výpal, aby jste si hotové výrobky mohli naglazovat a naučit se různé dekory voskem, tužkama, oxidy kovů apod …… a pak si vše odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky a svačinky  ..

V ceně kurzu je 1O schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 8 kruhů, velkou 150l pec atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

FOTOGALERIE Z KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikendove_toceni_pro_zacatecniky

 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 3 DNY PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “K. TOČENÍ NA KRUHU PRO POKROČILÉ (čtvrtek-večer) OBSAZENO !!”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *