tocLENKA2
zorkaKER.L.8KER.L.7KER.L.3KER.L.1DSCN2036toczacTOCENItocitocpokroc3tocvik

G. TOČENÍ NA KRUHU PRO POKROČILÉ (středa-odpoledne) OBSAZENO

3500,00 

Není skladem

1 lekce = 2 hodiny      kurz obsahuje 10 lekcí 

Keramická dílna 

TOČENÍ NA KRUHU PRO POKROČILÉ

 Zahájení: středa 23.9.2020      17:00-19:00

PLNÁ Cena:  3500,- (10 lekcí)       

Lektor:  Svaťka


 OBSAZENO

Zveme vás na dlouhodobý  odpolední keramický kurz, který začíná ve středu 23.9. 2019  v 17:00 hod.   Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro začátečníky, kteří ještě nikdy na kruhu netočili a chtějí si to vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora  ..  a chtějí se naučit něco nového ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat …ale i pro pokročilejší návštěvníky naší i jiné keramické dílny. V keramice je pořád se co učit…..

…budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, na 5 a poslední 10 lekci budete gĺazovat, aby jste si hotové výrobky mohli odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky ..

V ceně kurzu je 10 schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 8 kruhů, velkou 150l pec atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

 

zameškané lekce si můžete nahradit jiný den v jiném kurzu.

fotogalerie z dílny

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Tyden_v_keramicke_dilne%2C_dlouhodobe_kurzy%2C_2014/

 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 3 DNY PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “G. TOČENÍ NA KRUHU PRO POKROČILÉ (středa-odpoledne) OBSAZENO”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *