mozaikalampa3
mozaikakurz4mozaikakurz1mozaikakurz3tiffany-odmari4tiffany-odmari3tiffany-odmari2mozaikalampamozaikalampa2mozaikalampa3tiffany-punkmozaikapunkmozaika-dilna

MOZAIKA z keramiky a skla a TIFFANY vitráž s Máří

HOSTUJÍCÍ KURZ V MATILDĚ

MOZAIKY

https://www.mozaiky-marie.cz/

LEKTOR: Máří Bezuchová

PŘIHLÁŠENÍ A INFO POUZE U AUTORKY KURZU !!!! 

NEJBLIŽŠÍ VÝTVARNÉ KURZY A WORKSHOPY

 

BŘEZEN

4. a 18.3. + 1.4. (3x pondělí)  Skleněná trilogie v Matildě (Brno) 17:30-21h: Tiffany a lepená vitráž. Lampy, světlohry, stolky, mísy, šperky… celkem 12 hodin tvoření

8.3. (pá) Skleněná trilogie (pokračování) 2/3

 

pokračování podzimního kurzu – skleněná mozaika, Tiffany vitráž drátky… 

 

23.-24.3. (so+ne) 

Víkend se skleněnou mozaikou 

 

Brno, dílna Matilda. Pustíme se do většího projektu -deska stolku,  tác, otočný servírovací talíř… lampa … či něco jiného, fantazii se meze nekladou 🙂

Cena 2400 Kč

OBSAZENO

 

… podrobnosti a další dílny najdete v sekci kurzy … a na FB … nebo mi napište

 

Pondělí 29. dubna 2019 v 17:00 až 20:00

Skleněné mozaiky – zrcadla a další

Podrobnosti
Večerní hraní s barevným sklem, ze kterého si kromě vyčištěné hlavy můžete odnést třeba ozdobené zrcadlo, tác, světlohru do okna, lampičku… mrkněte na fotky, jsou tam věci, které vznikly na předchozích dílnách.
Vyzkoušíte si, jak sklo řezat, lámat speciálními kleštěmi, opracovávat na brusce… jak ho lepit a hotový výrobek vyspárovat.

Cena 600 Kč zahrnuje barevné sklo ve spoustě odstínů, skleněné korálky a nugety, lepidla, spárovací hmoty, využití rozličných nástrojů a přístrojů, kafíčko/čaj s malým mlsáním, a mou soustavnou péči – na dílně bude max. 7 lidí.
V ceně NENÍ podklad, na který budete chtít lepit. Buď si přineste vlastní, nebo mi napište, co byste si rádi vyrobili – mohu na dílnu přivézt kruhové podklady na světlohru, lampičky na svíčku i elektrické, tác, kameny…
PROSÍM VŠECHNY, ABY MI DO MEJLU NAPSALI, JESTLI SI PODKLAD ZAJISTÍ SAMI, NEBO CO BY CHTĚLI ODE MNE (pokud si nejste jistí, je možné si říct třeba o 2-3 věci a rozhodnout se pak na místě) .
Dílna je v základu tříhodinová (17-20h), pokud se do práce ponoříte hlouběji, můžete zůstat až do 21h s příplatkem 130 Kč.

Přihlášky a další informace prosím na mejl mozaiky.marie@gmail.com

Místo vám rezervuju po uhrazení 350 Kč, při odhlášení do 23.4. vracím 300 Kč, později je potřeba sehnat náhradníka.

Barevnému sklu zdar 🙂
Maruška

 

Pondělí 17. června 2019 v 17:00 až 21:00

Večerní skleněné hrátky v Matildě

Podrobnosti

Večerní 4h hraní s barevným sklem, ze kterého si kromě vyčištěné hlavy můžete odnést třeba ozdobené zrcadlo, tác, světlohru do okna, lampičku, obrázek na kameni… mrkněte na fotky, jsou tam věci, které vznikly na předchozích dílnách.

Vyzkoušíte si, jak sklo řezat, lámat speciálními kleštěmi, opracovávat na brusce… jak ho lepit a hotový výrobek vyspárovat (pokud se rozhodnete pro skleněnou mozaiku). Zájemci o práci s cínem si mohou vytvořit něco jednoduchého Tiffany technikou (pájení) – vzhledem k rozsahu dílny to bude ale menší projekt, max. 8 dílků (kdo už se sklem pracoval, tak 10 dílků).

Cena 750 Kč zahrnuje barevné sklo ve spoustě odstínů, skleněné korálky a nugety, lepidla, spárovací hmoty, využití rozličných nástrojů a přístrojů, kafíčko/čaj s malým mlsáním, a mou soustavnou péči – na dílně bude max. 7 lidí.
Tiffanisti zaplatí o 50 Kč navíc, a mají v tom ještě měděnou pásku, cín a veškerou potřebnou chemii.

Pokud si někdo přijde dodělat věci rozpracované na některé předchozí dílně, má vstup o 100 Kč levnější…. a pokud to stihne, může si začít zas něco nového 🙂

V ceně NENÍ podklad, na který budete lepit mozaiku (na Tiffany nepotřebujete). Buď si přineste vlastní, nebo mi napište, co byste si rádi vyrobili – mohu na dílnu přivézt kruhové podklady na světlohru, lampičky na svíčku i elektrické, tác, kameny… ceny mírné 🙂
PROSÍM VŠECHNY, ABY MI DO MEJLU NAPSALI, JESTLI BUDOU DĚLAT MOZAIKU NEBO TIFFANY, A ZDA SI PODKLAD ZAJISTÍ SAMI, NEBO CO BY CHTĚLI ODE MNE (pokud si nejste jistí, je možné si říct třeba o 2-3 věci a rozhodnout se pak na místě) .

Přihlášky a další informace prosím na mejl mozaiky.marie@gmail.com

Místo vám rezervuju po uhrazení 400 Kč, při odhlášení do 10.6. vracím 350 Kč, později je potřeba sehnat náhradníka.

Barevnému sklu zdar 🙂
Maruška

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “MOZAIKA z keramiky a skla a TIFFANY vitráž s Máří”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *