MATILDA_3.
KER2LudmilaKER.1-LenkaKER 7 – DAVIDKER 5 -všichniKER 4 – společnáKER 3 -Petr1237307_697616896932232_2048287766_o – kopieMATILDA_3.toceni-2

H. TOČENÍ NA KRUHU PRO ZKUŠENÉ A STÁLICE (středa-večer) OBSAZENO !

3500,00 

Není skladem

večerní   KERAMICKÝ KURZ –  TOČENÍ NA KRUHU PRO ZKUŠENÉ   

Termín: od  23. 9. 2020 .. vždy VE STŘEDU    10 x

Čas: 19:30-21,30 hod. !!!!!!!!!!!!!!!

OBSAZENO !!
…ALE OPRAVDU PRO SAMOSTATNÉHO A POKROČILÉHO TOČÍŘE  !!

Lektor: MO.NIKA A HONZA JÁNSKÝ

Zveme vás na dlouhodobý keramický kurz. Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro zkušené točíře … jde o víceméně samostatnou práci, kterou si domlouváme předem, pracujeme s různými hlínami, děláme zkoušky nových technik a dekorů a objevujeme stále co nového nám keramika nabízí……

 

budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, dáme vysoký výpal, aby jste si hotové výrobky mohli naglazovat a naučit se různé dekory voskem, tužkama, oxidy kovů apod …… a pak si vše odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky a svačinky  ..

V ceně kurzu je 10 schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 8 kruhů, velkou 150l pec atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

 

FOTOGALERIE Z KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikendove_toceni_pro_zacatecniky

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 3 DNY PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “H. TOČENÍ NA KRUHU PRO ZKUŠENÉ A STÁLICE (středa-večer) OBSAZENO !”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *