toceni7
zorkaKER.L.8KER.L.7KER.L.3KER.L.1DSCN2036toczacTOCENItocitocpokroc3tocvik

F. TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY (úterý-večer) OBSAZENO

3500,00 

Není skladem

od úterý  22.9.  2019     19:30-21:30hod.    10 lekcí 

Keramická dílna

TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY 

 OBSAZENO !!!

PLNÁ Cena:  3500,- 10 lekcí 

Lektor:  Míša Vodák a Janča Matišč.

Zveme vás na dlouhodobý  odpolední keramický kurz Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro začátečníky, kteří ještě nikdy na kruhu netočili a chtějí si to vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora  ..  a chtějí se naučit něco nového ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat …ale i pro pokročilejší návštěvníky naší i jiné keramické dílny. V keramice je pořád se co učit…..

…budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, na 5 a poslední 10 lekci budete gĺazovat, aby jste si hotové výrobky mohli odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky ..

V ceně kurzu je 10 schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 8 kruhů, velkou 100l pec atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

 

zameškané lekce si můžete nahradit jiný den v jiném kurzu.

fotogalerie z dílny

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Tyden_v_keramicke_dilne%2C_dlouhodobe_kurzy%2C_2014/

 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 3 DNY PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

 

 

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “F. TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY (úterý-večer) OBSAZENO”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *