Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KERAMIKA ZE SÁDROVÝCH FOREM 

17 února @ 10:00 - 18 února @ 17:00

KERAMICKÝ VÍKEND VHODNÝ PRO NEZNÁLKY

KERAMIKA ZE SÁDROVÝCH FOREM 

TERMÍN:  sobota + neděle  17. +18. 2. 2024                      10:00-17:00 hod.

CENA:   3900,-

Lektor: Nataša Kotvová

Vhodné i pro úplné neznalce keramikování.

PŘIHLÁŠENÍ  *ZDE*

V dílně máme velké množství sádrových forem určených na odlévání keramiky  ..talířky, hrnečky různých tvarů, zvonečky všech velikostí, koule na vyřezávání, půllitr, vázy atd …. S lektorkou  se naučíte tyto formy používat a odlejete si několik keramických výrobků nebo naopak několik stejných.  Ukážete si  různé možnosti dekorování ještě do mokré hlíny nebo přímo do formy, jak se výrobek po vyjmutí z formy ještě opracovává atd. než ho dáme sušit do police a my vám je všechny po dokonalém vysušení a vypálení v přežahu naglazujeme  v transparentní glazuře a vypálíme, aby byly běžně použitelné.

V tomto kurzu se nová sádrová forma nevyrábí. Formy jsou běžně dostupné v obchodě POTŘEBY PRO KERAMIKY, dostanete od nás nejnovější katalog této firmy.

 

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

INGORMAČNÍ MEILY PŘED KURZEM NEPOSÍLÁME (nejsme škola a vy nejste malé děti). VŠECHNY INFORMACE O KURZU, VČETNĚ STORNO PODMÍNEK, JSOU ZDE NA WEBU U KAŽDÉHO KURZU. POKUD MÁTE JEŠTĚ DALŠÍ OTÁZKY, NAPIŠTE JE PROSÍM DO MEILU vd.matilda@seznam.cz, JÁ VÁM NA NĚ RÁDA ODPOVÍM.                                          MO.nika z Matilda

STORNO PODMÍNKY:                                                                   V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI  7 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NEBO PŘEVEDENO NA NOVÝ TERMÍN.

PŘIHLÁŠENÍ  *ZDE*

Podrobnosti

Zahájení:
17 února @ 10:00
Ukončení:
18 února @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram