Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

GALVANOPLASTIKA s Nature in drop

30. 5. 2020 @ 10:00 - 15:00

 • sobota v 10:00 až 16:00
 • pin

  Výtvarná a keramická dilna Matilda – kurzy pro dospělé

  Palackého třída 95, Brno-Kralovo, Jihomoravký Kraj, Czech Republic
 • Pořádá: Nature in Drop
  S radosti oznamujeme zahájení nového kurzu pokoveného šperku v Brně! Kapacita je omezena, neváhejte pokud máte vážný zájem!
  Na kurzu poznáte proces galvanoplastiky od A do Z. Jak pokovit prirodniny, kamínky, minerály, kostry, insekta, papír.. Kromě základních metod Vám ukažeme, jak dělat složité více etapové práce včetně zacházení s patinami a zasazování kamenů. Dozvíte o vyzkoušených, kvalitních materiálech, které lze touto technikou bezpečně zpracovávat. Taky prozradime, kde nejvýhodnější nakoupit vše potřebné k vyrobě šperku.
  A nakonec v rámci kurzu vytvoříte i svuj vlastní šperk!
  Kurz je vhodný pro začátečníky.
  Každá účastnice kurzu bude mít k dispozici veškeré vybavení potřebné k výrobě šperků včetně ochranných pracovních pomůcek a pracovního manuálu. S sebou si, prosím, vezměte pouze pracovní oblečení. Budeme pracovat s chemikáliemi, takže z hlediska bezpečnosti práce je potřeba, aby oděv nebyl příliš volný, případně, abyste neměli na krku dlouhé přívěsky, šátky, šály atd.Po absolvovaní kurzu se o vás budeme i nadále starat ve FB skupině, určené pouze majitelům manuálu a účastníkům našich kurzu.
  Tak do toho!!!
  PŘIHLÁŠENÍ NAJDETE NA STRÁNKÁCH FB – NATURE IN DROP

Podrobnosti

Datum:
30. 5. 2020
Čas:
10:00 - 15:00