Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KERAMICKÁ PLASTIKA – ZRUŠENO (nový termín 29-30/7)

20. 5. 2023 @ 9:00 - 21. 5. 2023 @ 19:00

KERAMICKÁ PLASTIKA

Termín:  SOBOTA + NEDĚLE   20.+21.5. 2023
Velice se omlouvám, ale musíme změnit termín vámi očekávaného kurzu KERAMICKÁ PLASTIKA .
Lektorka Jana Bělská je po operaci a chtěla s vámi kurz absolvovat v domluveném termínu, ale nastaly drobné zdravotní problémy, tedy jsme raději zvolili nový termín, aby měla čas se dát zcela zdravotně do pořádku. Omlouvám se tedy za vzniklé změny, a protože je termín docela daleko a je mi jasné, že ne všem se bude hodit, poprosím vás,  znovu se na něj přihlaste, aby se vám zablokovalo místo. Děkuji za pochopení ..MO.z Matildy

so 9:00-19:00 hod. / ne 9:00-17:00 hod.   (počítejte s hodinovou polední pauzou) 

…… ještě je v jednání varianta časového rozložení kurzu na páteční úvod 17-20hod. a sobota a neděle 10-17hod. Včas před kurzem bychom vám vše upřesnili.

Lektor: Jana Bělská

 Vhodné pro pokročilé modeláře !!!   

Kurz pro max 4 účastníky !!

POKUD VÁM UŽ SYSTÉM PŘIHLÁŠKU NEBERE, JE PLNĚ OBSAZENO … ALE MŮŽETE SE STÁT NÁHRADNÍKEM PRO PŘÍPAD NÁHLEHO UVOLNĚNÉHO MÍSTA …. napište mi přímo do meilu – vd.matilda@seznam.cz nebo na messenger DilnaMatilda !!

PŘIHLÁŠENÍ –  ZDE !!

Ze slov lektorky Jany Bělské

Kurz je určen pro ty, kdo už se s hlínou aspoň trochu potkali a chtěli by se naučit něco víc. Rádi byste si zkusili vymodelovat velkou nádobu, hlavu, figuru člověka či zvířete? Určitě přijďte. Budeme pracovat v malém kolektivu. Dozvíte se, jak sochu ze šamotové hlíny postavit. Povím vám i něco o stavbě a řeči těla člověka i zvířete, aby vaše plastiky působily pravdivě. Budete překvapeni, co sami, pod odborným vedením zkušeného lektora, dokážete.

Vše, co vyrobíte, vypálíme v peci , abyste si to mohli odnést domů.

Pokud se chcete podívat na práci lektorky navštivte její stránku na FB

https://www.facebook.com/jana.belska

 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

Podrobnosti

Zahájení:
20. 5. 2023 @ 9:00
Ukončení:
21. 5. 2023 @ 19:00
Follow by Email
Facebook
Instagram