Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KERAMICKÁ PLASTIKA Téma: MALÁ SOŠKA s Dagmar Máthonovou

23. 9. 2023 @ 10:00 - 24. 9. 2023 @ 17:00

KERAMICKÁ PLASTIKA

Téma: STYLIZOVANÁ MALÁ SOŠKA

LEKTOR: Dagmar Mathonová

https://www.facebook.com/dagmar.mathonova/?locale=cs_CZ

Termín:  sobota + neděle 23.+ 24.9.  2023   10,00-17,00 (nebo déle dle potřeba…)  (počítejte s hodinovou polední pauzou) 

PŘIHLÁŠENÍ  *ZDE* 

Tento kurz je zaměřen na MODELOVÁNÍ MALÉ STYLIZOVANÉ SOŠKY tak, aby paní lektorka  vám stihla vše vysvětlit a ukázat  a stíhala s vámi všemi správně tvořit a vysvětlovat co a jak je potřeba, aby dílko dopadlo dobře ….

Vhodné pro pokročilé modeláře i začátečníky !!!  

Kurz pro max 5 účastníků !!

 ……….

 

Pro samotný průběh akce potřebujete vědět, že začíná v 10:00hod., končí v 17:00hod., oba dva dny,  v poledne máte prostor na oběd samostatně, někdy se objednává hromadně pizza nebo něco podobného, to záleží jak se domluví momentální osazenstvo, jinak je k dispozici kuchyňka, kde je mikrovlnka, lednička, vařič, varná konvice, toustovač a přes křižovatku máme Albert … ssebou si můžete vzít pracovní oblečení  a přezůvky, ale není to nutné, přezouvání u nás není povinné a zástěru vám půjčíme …a vše ostatní už má pan lektor pro vás nachystané … maximálně pokud chcete mít sebou nějaký blok a tužku na poznámky a návrhy … jinak opravdu potřebujete jen chuť tvořit … 
V dílně je také k dispozici zdarma pro vás čaj a kafe a oplatkové malé občerstvení … 
Pokud přijede autem, parkujte prosím v okolních ulicích, na dvorku u dílny není tolik místa, v okolí to není problém a o víkendu je to zdarma .. děkuji .. 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

STORNO PODMÍNKY:                                                                    V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO 50% Z CENY KURZU.

Pokud je už OBSAZENO … ale máte o kurz zájem a chcete být případný náhradník, napište mi to přímo do meilu – vd.matilda@seznam.cz …zanechte tam prosím na sebe jméno a telefonní číslo.

Podrobnosti

Zahájení:
23. 9. 2023 @ 10:00
Ukončení:
24. 9. 2023 @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram