Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KERAMICKÝ VÍKEND – točení na kruhu pro začátečníky a mírně pokročilé * přidaný termín

12 listopadu @ 10:00 - 13 listopadu @ 17:00

sobota + neděle   12. + 13.11. 2022     10:00 – 17:00hod.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE: 9.c. VÍKEND TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ (12+13/11) + glazování

KERAMICKÝ VÍKEND

– točení na kruhu

pro začátečníky a mírně pokročilé

+ máte možnost SI PŘIJÍT SVOJE VÝROBKY NAGLAZOVAT BAREVNÝMI GLAZURAMI A DEKOROVAT ZAJÍMAVÝMI  v některém z termínů, kdy budou glazovat dlouhodobé kurzy ….3hodiny s výukou základů – CENA  900,-  (termíny se dozvíte v dílně na akci)

…. jinak je standart tohoto kurzu, že se dekoruje barevnými engobami (barevnou hlínou) v neděli odpoledne  a lektor výrobky po prvním výpalu všechny naglazuje transparentní glazurou a po druhém výpalu jsou výrovky hotové a k vyzvednutí. 

(v poledne pauza na oběd….většinou objednáváme hromadně jídlo na dovoz do dílny..)

cena:  4100,–    lektor:  MO.nika

(vhodné i pro absolventy dřívějšího víkendového kurzu, kteří chtějí umět něco nového ), dekorování barevnými engobami, výpal s transparentní glazurou cca do měsíce

-v dílně je 6 kruhů zn. Shimpo + 2 kruhy Junior, pec na výpal a další potřebné vybavení …

ssebou pracovní oblečení na převlečení + botky + starý ručník, šatna k dispozici
– velmi intenzivní kurz zaměřený na točení na kruhu hlavně pro začátečníky, s individuálním vedením lektora,  výuka točení pro začátečníky od počátků zpracování hlíny, dokonalá podrobná ukázka jak točit, celou sobotu a nedělní dopoledne strávíte za kruhem, naučíte se u výrobků „přetočit u dna“ – tzv. nožičku, na které hrneček stojí, výrobky, které už budou vypadat jako hrnečky „zaušatíme“, uděláme dekorace za mokra – proškrabávání, vtlačení razítka, malování „engobou“ – barevnou hlínou…. Povykládáme si co se s vašimi výrobky bude dít dál, jak se suší, na jakou  teplotu se pálí,  jak nakládat a pálit v peci. Vaše výrobky budou do 14 dnů vypáleny v peci s transparentní glazurou a k vyzvednutí v dílně nebo vám je pošleme poštou nebo se domluvíme jinak..

v ceně: veškerý materiál, lektorné, výpaly, odborná literatura, kafíčka, čajíčky, oplatečky atd… 🙂 , v poledne je pauza na oběd…vše pro pohodu..

Poznámka: hrnčířství je původně chlapská záležitost, proto je to kurz vhodný nejen pro ženy… 🙂

FOTOGALERIE Z  KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikend_TOCENI_NA_KRUHU_zac.a_pokroc.,_leden_2014/

 

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NA ÚČET.

 

Podrobnosti

Zahájení:
12 listopadu @ 10:00
Ukončení:
13 listopadu @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram