Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

KERAMIKA PRO PRŤATA … zahájení

11 září @ 16:30 - 18:00

KERAMIKA PRO PRŤATA

…KERAMICKÉ TVOŘENÍ PRO DĚTI S DOPROVODEM …

 PRVNÍ SETKÁNÍ PO PRÁZDNINÁCH BUDE PRAVDĚPODOBNĚ 11.9. 2023 – ALE RADĚJI SLEDUJTE INFORMACE NA WEBU MATILDY NEBO STRÁNKU FB. 

 

Nemusíte se předem přihlašovat, platba na místě nebo předem zde přes systém –  150,-/dítko.
Vhodné pro děti cca od 2 let do cca 8 až 10-ti let nebo i více. V dílně jsou k zapůjčení zástěrky pro děti i pro dospělé.
Keramikování je určené pro děti s dospělým doprovodem, který buď jen asistuje nebo  sdílí s dítkem činnost a chvilku klidu nebo také keramikuje buď podle lektorky nebo svůj nápad (pokud ví jak na to) a pak si za sebe taky zaplatí 150,- …..nebo jen tak sleduje jak děti tvoří a třeba fotí …… Nenechávejte nám prosím děti v dílně samotné, nejsme na to vybavení a v případě jakékoliv nehody nejsme za děti zodpovědné, lektorky jsou keramičky, ale ne pedagogové.  Výrobky jsou většinou vypálené cca za tři týdny,  podle naplnění pece a vysušení výrobků a pak si je samozřejmě odnesete domů. Nevyzvednuté výrobky dáváme potom na okno před dílnu pro potěchu kolemjdoucích (výrobky z jara 2023 budeme v dílně skladovat max do konce září, pak je dáme ven na okno ….

                    1. SKUPINA   15:30-16:30h    

                     2. SKUPINA   16:30-17:30h

                    LEKTOR:  ANETA  a její asistentka Žofie  

                    VÝPAL V PECI:  MO.nika    🙂

…..stále můžete chodit bez přihlášení předem, nechtěli jsme vám tuto výhodu brát, ale omluvte prosím občasnou situaci, kdy se vás sejde hodně a my nechceme nikoho poslat domů…berte na sebe prosím ohledy a dítka si posaďte na klín  ….. děkujeme za pochopení … 

CENA:  150,- /výrobek do pece …..můžete tedy tvořit i vy dospělý a nemusí to být zrovna výrobek dle lektorky určený pro ten daný den …

K čaji budeme mít na stole pro děti malou oplatkovou odměnu .…. oplatky nebo křupky nebo bonbonky …..

Podrobnosti

Datum:
11 září
Čas:
16:30 - 18:00
Follow by Email
Facebook
Instagram