Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

LEPTANÉ A BROUŠENÉ SKLO

27. 11. 2023 @ 18:00 - 21:00

SKLENĚNÝ ATELIÉR:

LEPTANÉ A BROUŠENÉ SKLO 

TERMÍN:  pondělí   27/11  2023   18:00-21:00hod.

PŘIHLÁŠENÍ *ZDE* 

Lektor: MO.nika

Cena:  1200,-

Zvu vás na práci se sklem v různých podobách. Kurz je určen pro úplné laiky i děti cca od 12-ti let. Veškerý materiál je v ceně a bude tady vždy nachystaný, o nic se nemusíte starat, pracovní zástěry jsou zde na zapůjčení.

 

Budete pracovat s leptací pastou, která jde poté zakoupit ve výtvarných prodejnách nebo vám poradím, kde si ji objednat na netu a kterou, aby fungovala ..Seznámíme se i s leptací vodou, budeme s ní dekorovat vinné skleničky, ale ta už bohužel nejde na trhu sehnat.

Naučíte se několik variant jak s pastou pracovat a jak udělat originální výrobky. Skleničky na víno, zrcadlo, lahvičky na sirup, svícínky na vonné svíčky…… osobní nápisy, tématické dekorování .. atp …

Budeme pracovat s malou bruskou, kterou se dá do skla i zrcadla kouzlit jemné dekorování. Brusek už máme v dílně 6, takže se nemusíte bát, že budete čekat.

Všechen materiál máte v ceně kurzu, ale pokud si chcete donést nějaké svoje sklo a na něj tvořit, není to problém, přineste co vás napadne …

Všechno co zde vyrobíte, si hned po kurzu odnesete domů, přineste si tedy na výrobky tašku nebo krabičku a třeba bubliny na zabalení skla.

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO 50% Z CENY KURZU.

PŘIHLÁŠENÍ *ZDE* 

Podrobnosti

Datum:
27. 11. 2023
Čas:
18:00 - 21:00
Follow by Email
Facebook
Instagram