Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MALOVÁNÍ NA KERAMIKU – výuka 3 technik v ateliéru KLOTYLDA V HRNKU

21. 5. 2023 @ 14:00 - 17:00

MALOVÁNÍ NA KERAMIKU v ateliéru KLOTYLDA V HRNKU …

Výuka 3 technik dekorování na přežahnuté výrobky v našem ateliéru Klotylda, který je součástí Matildy

NEDĚLE   14.5.  14-17hod.

Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ MUSÍME AKCI PŘESUNOUT O TÝDEN POZDĚJI …TEDY NA NEDĚLI 21.5.  14-17hod.

PŘIHLÁŠENÍ ZDE 

Lektor: Martina nebo MO.nika

Malování na keramiku – 3ks a výuka technik 900,-

Zveme vás na páteční odpoledne do dílny, do naší KLOTYLDY V HRNKU, kde budete mít k dispozici 3 ks hrnečků odlévané keramiky, která je po prvním výpalu, po tzv. přežahu a je tedy dost pevná, aby se na ni mohlo malovat barevnými glazurami.

Naučíme vás tři možnosti dekorování této keramiky, vysvětlíme vás jak na to, aby vše dopadlo dobře a výrobek byl bez problému po vypálení nejen pěkný, ale i použitelný na vaše kafíčka a čaje.

K dispozici budete mít velký výběr barev glazur od firmy Mayco (USA) a různé keramické tužky, voskovky, vykrývací i malovací atd…. a jejich využití k zajímavému dekoru vám právě vysvětlí a prakticky ukáže přítomná lektorka.

Vše co se naučíte, můžete později využívat ve volných návštěvách naší Klotyldy, kdy si můžete chodit malovat na keramiku kdykoliv když je otevřena a to je od února do  letních prázdnin vždy středa a čtvrtek v čase 17-21hod. a pátek 16-20hod.

Namalované výrobky na konci práce ponoříte do transparentní glazury a hned půjdou do pece na vysoký výpal, aby jste si je během dalšího týdne mohli vyzvednout a odnést domů.

Kurz je vhodný i pro větší děti.

V dílně budeme mít malé občerstvení – kafe, čaje, oplatky, slanosti. Ale můžete si i přinést nějaký zákusek z vedlejší cukrárny Pusinka a udělat si u nás pohodové sobotní odpoledne ….

Pracovní zástěru vám zapůjčíme.

V ceně je lektorné, 3 x hrnek nebo miska do ceny 300,-/ks, ale můžete si na místě dokoupit další kusy a ihned využít vaše nové znalosti, lektorné, výpaly v peci, občerstvení.

Akce je určena pro max 10 osob.

 

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNů PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NA ÚČET

Podrobnosti

Datum:
21. 5. 2023
Čas:
14:00 - 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram