Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

MODERNÍ MODROTISK 

24 září @ 10:00 - 17:00

MODERNÍ MODROTISK 

TERMÍN: neděle 24. 9. 2023  10,00  až+- 17,00hod…

Lektor: MO.nika Jankůj

Cena: 1850,-

PŘIHLÁŠENÍ *ZDE* 

…ZVU VÁS NA NEDĚLNÍ ČAS DO DÍLNY MATILDA, kde si vyzkoušíme jak se dělá MODROTISK  ….

Nachystám vám speciální plátno – každému 2 až 3 metry z metráže šíře 85 cm a speciální reservu, kterou budeme nanášet aplikátory, štětcem, razítky, kombinovat techniky a hrát si s nápady, které si můžete předem přichystat ..

Dostanete zkušební kousek plátna, než začnete malovat na svoji metráž, aby jste si všechny možnosti zdobení vyzkoušeli a našli tu, která vám vyhovuje…

Tvořit můžete podklady pro sukni, polštáře, prostírání nebo třeba pro textilní obrazy, které si potom uchytíte do skleněných klipů.

tady máte malou inspiraci:

Budeme na práci mít celý den, s polední pauzou na oběd, ale uvidíte, že i to nám bude málo …

Tento kurz jsme v dílně už měli, před asi 15ti lety, mě metráž ještě zbyla, tak tu máme přímou ukázku jakou krásnou modrou barvu na plátně potom budeme mít ..  ..

Samotné barvení nám potom zajistí rodinná barvírna Danzingerů v Olešnici.

Při práci vám přečtu něco málo z knihy APOLENKA Z MODROTISKU. 

Po práci necháte plátno v dílně, odvezu je do Olešnice a po zaslání zpět do dílny si jej vyzvednete a můžete z něj vesele něco pěkného šít ..

V dílně je omezený prostor, proto bude kurz pouze pro 6 osob max.

Lektor: MO.nika Jankůj

Cena: 1850,-

 

**********

…tady si můžete o Modrotisku přečíst:

https://www.fler.cz/blog/modrotisk1-36933

Modrotisk

*******************************************************************

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

STORNO PODMÍNKY:  V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 7 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NA ÚČET.

Pro samotný průběh akce potřebujete vědět, že začíná v 10:00hod., končí až spotřebujete svůj materiál, ale nejpozději v 17:00hod.,  v poledne máte prostor na oběd, někdy se objednává hromadně pizza nebo něco podobného, to záleží jak se domluví momentální osazenstvo, jinak je k dispozici kuchyňka, kde je mikrovlnka, lednička, vařič, varná konvice, toustovač a přes křižovatku máme Albert … ssebou si můžete vzít pracovní oblečení  a přezůvky, ale není to nutné, přezouvání u nás není povinné a zástěru vám půjčíme …a vše ostatní už má lektor pro vás nachystané … maximálně pokud chcete mít sebou nějaký blok a tužku na poznámky a návrhy … jinak opravdu potřebujete jen chuť tvořit … 
V dílně je také k dispozici zdarma pro vás čaj a kafe a oplatkové malé občerstvení … 
Pokud přijede autem, parkujte prosím v okolních ulicích, na dvorku u dílny není tolik místa, v okolí to není problém a o víkendu je to zdarma .. děkuji .. 

Podrobnosti

Datum:
24 září
Čas:
10:00 - 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram