Načítám Akce

« Všechny Akce

NOVINKA !!! MODELOVANÁ KERAMIKA – SOCHAŘINA PRO ZAČÁTEČNÍKY (objekty, sošky)

25 května @ 10:00 - 26 května @ 17:00

NOVINKA !!!

MODELOVANÁ KERAMIKA – SOCHAŘINA PRO ZAČÁTEČNÍKY (objekty, sošky)

TERMÍN:  sobota + neděle  25. + 26.5. 2024  10,00-17,00 v poledne s hodinovou pauzou na oběd.

CENA: 3800,-

LEKTOR: Eva Huspeková  https://www.facebook.com/eva.huspekova

Máme pro vás NOVINKU  v naší nabídce keramických kurzu …

FOTOGALERIE Z PRVNÍHO KURZU- https://www.facebook.com/media/set/?set=a.7886255878068262&type=3

PŘIHLÁŠENÍ ZDE * KLIK 

Modelování objektů a základy sochařiny s Evou, která svoje sochy mimo jiné vypaluje i technikou RAKU a má bohaté zkušenosti s materiálem a technikami vhodnými pro takovýto způsob zpracování keramiky …

V kurzu se nepočítá s glazováním, ale spíše s dekorováním oxidy kovu,  využití barevnosti surové hlíny a výrobky se po usušení vypálí jednožárově. Pro vaši práci zde budou v nabídce hlíny SBK, MAM, BO, DL, CAK.

Kurz je určen pro ty, kteří nenajdou odvahu a dostatek času pro točení na kruhu nebo chtějí tvořit individuální keramiku a nakouknout pod pokličku sochařům. 

Vše co vyrobíte si po výpalech odnesete domů.

Na kurz si doneste svoje pohodlné pracovní oblečení, případně zástěru a ručník na utírání rukou od hlíny. Na převlečení je k dispozici šatna, kde můžou pracovní oblečky zůstat po dobu kurzu.

V dílně je velké množství odborné literatury, které je v dílně k zapůjčení.

Na každém kurzu budete mít na stole konvici s čajem a malé sladké nebo slané občerstvení, k dispozici je v kuchyňce různé kafe, které si můžete na začátku kurzu dle své chuti udělat. Poprosíme vás na konci lekce o umytí vašeho nadobí. V dílně je vám k dispozici kuchyňka s ledničkou, mikrovlnnou troubou, varná konvice, toustovač.

**

Eva Huspeková – grafička a keramička na volné noze.

Vážím si vašeho i svého času, a tak se vždy snažím jít co nejrychlejší cestou k společně vytyčenému cíli. Ráda vás vyslechnu a poradím vám s tím, co pro svou firmu, nebo pro sebe potřebujete.

V grafice mne baví spojovat kreativitu s funkčností, k čemuž mi pomáhají programy od Adobe a WordPress. Nahlédněte do mého grafického portfolia, pokud se vám moje práce líbí, další zakázka může být třeba ta vaše. A pokud toužíte zkrášlit svůj domov nebo kancelář jedinečným originálem, pak se projděte mou galerií keramiky.

Těším se na naši vzájemnou spolupráci.

Jak to začalo…

Mnoho let jsem pracovala jako grafička v nejednom grafickém studiu, prošla jsem od malé firmy, která se věnovala tisku a návrhům propagačních materiálů všeho druhu, až po zahraniční periodikum. Každá práce mne něčím obohatila a dodala mi zkušenosti. Zároveň s tím ve mně stále sílil pocit, že kromě své technické stránky potřebuji více uplatnit i tu tvůrčí, rukodělnou, která již od útlého dětství tíhla k hlíně, dřevu a dalším přírodním materiálům.

Tyto dva směry se spojily v jedno, když jsem v roce 2010 nastoupila na cestu grafika & keramika na volné noze. 

Snažím se stále rozvíjet v oboru a hledat nové směry a cesty.

Práce rukama mne baví čím dál víc, hlína mne nabíjí svojí prapůvodní energií. Mohu přes ní vyjádřit svoje pocity, nebo v ní odrazit okolní svět, tak jak ho vidí mé oči. Ráda kombinuju sochařskou i keramickou techniku a i když mne dříve oslovovala spíše hlína zdobená oxidy a engobami, po objevení techniky raku jsem našla další techniku, která mne posouvá v mé tvorbě.

A když mi zbyde volná chvíle, jdu se protáhnout na badmintonový kurt, nebo se ráda toulám přírodou se svými dětmi, vnáší to do mého srdce radost a  inspirací do každodenního života. 

*********

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 7 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

Podrobnosti

Zahájení:
25 května @ 10:00
Ukončení:
26 května @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram