Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

NOVINKA !!! nová skupina TOČENÍ NA KRUHU – úterý DOPOLEDNE !!!

20. 9. 2022 @ 11:00 - 13:00

NOVINKA !!!

ÚTERNÍ DOPOLEDNE

TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY 

nový skupinka

Termín: od  20. 9 .  do 13.12. 2022  10 lekcí   !! 
Čas: 11,00-13,00 hod.

cena: 4000,-

PŘIHLÁŠENÍ ZDE: C. TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY  – NOVINKA !!! ÚTERNÍ DOPOLEDNE 11-13hod.,

Lektor: Svaťka

..  chcete se naučit něco nového? ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat …?

Zveme vás na dlouhodobý  odpolední keramický kurz. Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro začátečníky, kteří ještě nikdy na kruhu netočili a chtějí si to vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora  ..  a chtějí se naučit něco nového ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat …ale i pro pokročilejší návštěvníky naší i jiné keramické dílny. V keramice je pořád se co učit…..

…budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transprentní glazurou, na 5 a poslední 10 lekci budete gĺazovat, aby jste si hotové výrobky mohli odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky ..

V ceně kurzu je 10 schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 9 kruhů, velkou 150l pec + malou 45 l atd.

Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

V dílně je k dispozici kuchyňka, kde vaříme pro celou skupinku čaj a na přání kafe, na stole je vždy něco malého na zakousnutí.

 

Zameškané lekce si můžete nahradit jiný den v jiném kurzu.

 

FOTOGALERIE Z KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikendove_toceni_pro_zacatecniky

 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNů PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

Podrobnosti

Datum:
20. 9. 2022
Čas:
11:00 - 13:00
Follow by Email
Facebook
Instagram