Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

PRÁCE S KŮŽÍ I. – opasek

8. 6. 2019 @ 10:00 - 17:00

Hostující kurz

PRÁCE S KŮŽÍ  I.

TÉMA: OPASEK   

TERMÍN:  SOBOTA 8.6. 2019   10:00 -17:00hod.

Na kurzu se naučíte základy práce s kůží. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, kteří si chtějí prohloubit základy.

Co vás čeká?

Vyrobíme si opasek, na kterém si ukážeme základní techniky zpracování kůže, od řezání a opracování hran, přes barvení až po finální úpravu ke konečnému produktu. Ti zručnější si mohou vyzkoušet i jednoduché zdobení.

Povíme si o materiálech používaných v brašnářském řemesle, čím barvit, jak o kůži pečovat, jak a čím ošetřit hrany, jak nýtovat. Budeme se také zabývat nářadím vhodným na zpracování kůže, včetně užitečných tipů kde a co koupit. K dispozici bude také spousta odřezků kůže, na kterých si budete moci vše bez obav vyzkoušet.

Domů si odnesete vlastnoručně vyrobený opasek a spoustu užitečných tipů pro další práci.

S sebou dobrou náladu a pracovní oblečení, které můžete zašpinit, včetně kalhot! Barvy, které budeme používat, většinou nejdou moc dobře vyprat.

Na kurzu budete mít k dispozici veškeré vybavení dílny potřebné k práci s kůží, v ceně kurzu je materiál na jeden opasek a odřezky kůže na různé pokusné drobnosti, jako třeba náramky, klíčenky atd. V ceně kurzu je také zahrnuto i drobné občerstvení během dne, káva, čaj… V ceně kurzu není oběd.

Cena:  1600,-

Kurz je jednodenní, v čase 10:00 – 17:00 (cca 6-7 h, čas ukončení kurzu závisí na čase dokončení opasku)

Na kurz volně navazuje kurz „Práce s kůží II“

Při přihlášení na oba jako na víkendový kurz, práce s kůží I a II, platíte dohromady pouze 3000,-.

Lektorka: Lucie Lassy Továrková, www.kouzelnykonicek.cz

Přihlášení a další informace zde: mail lassy@kouzelnykonicek.cz

Kapacita kurzu je omezena, proto doporučujeme včasné přihlášení. Místo na kurzu máte rezervované po zaplacení zálohy 50% z ceny kurzu. Záloha je vratná  pouze při zrušení do 3 dnů před konáním kurzu.

Podrobnosti

Datum:
8. 6. 2019
Čas:
10:00 - 17:00