Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Práce s kůží – téma obojek pro psa

23. 7. 2019 @ 17:00 - 21:00

Práce s kůží – téma obojek pro psa

Na kurzu si vyrobíte kožený obojek pro psa zdobený dle Vaší fantazie. Kurz je vhodný i pro úplné začátečníky.

Co vás čeká?

Vyrobíme si obojek pro psa, na kterém si ukážeme základní techniky zpracování kůže, od řezání a opracování hran, přes barvení až po finální úpravu ke konečnému produktu. Obojek si ozdobíme dle Vaší libosti, můžeme přidat jméno psa a telefonní číslo, dobarvit, možností je spousta.

Povídat si budeme o materiálech používaných v brašnářském řemesle, o produktech v hodných pro psy, můžeme zabrousit i do kynologie v rámci tématu kurzu. K dispozici bude také spousta odřezků kůže, na kterých si budete moci vše bez obav vyzkoušet.

Domů si odnesete vlastnoručně vyrobený obojek pro psa a spoustu užitečných tipů pro další práci.

 

S sebou dobrou náladu a pracovní oblečení, které můžete zašpinit, včetně kalhot! Barvy, které budeme používat, většinou nejdou moc dobře vyprat. Nezapomeňte mít změřený obvod krku psa, na kterého budete obojek vyrábět, nebo si s sebou vezměte obojek, který nosí, jako vzor velikosti.

Na kurzu budete mít k dispozici veškeré vybavení dílny potřebné k práci s kůží, v ceně kurzu je materiál na jeden obojek a odřezky kůže na různé pokusné drobnosti, jako třeba náramky, klíčenky atd. V ceně kurzu je také zahrnuto i drobné občerstvení, káva, čaj…

Cena:  700,-

Kurz je jednodenní, v čase 17:00 – 21:00

TERMÍN: ÚTERÝ 23.7. 2019

Lektorka: Lucie Lassy Továrková, www.kouzelnykonicek.cz

Přihlášení a další informace zde: mail lassy@kouzelnykonicek.cz

Kapacita kurzu je omezena, proto doporučujeme včasné přihlášení. Místo na kurzu máte rezervované po zaplacení plné ceny kurzu. Platba je vratná pouze při zrušení do 3 dnů před konáním kurzu.

kuze-objek-1

kuze-objek-2

kuze-objek-3

Podrobnosti

Datum:
23. 7. 2019
Čas:
17:00 - 21:00