Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Techniky DEKOROVÁNÍ KERAMIKY

25. 3. 2023 @ 10:00 - 26. 3. 2023 @ 17:00

Intenzivní kurz glazování a dekorování keramiky  

 termín:    so+ ne    25.+26.3. 2023  10-17hod.   

cena: 3800,- 

POKUD JE OBSAZENO !! a chcete být náhradníci pro případ uvolnění místa na poslední chvíli, napište mi prosím do meilu vd.matilda@seznam.cz  – jméno + telef.číslo … 

V ceně kurzu je veškerý materiál, lektorné, výpaly.

Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro ty, co už mají s keramikou nějaké zkušenosti, ale glazury je pořád trápí nebo si jen chtějí prohloubit znalosti.

Kurz je vedený formou školení – tedy hodně teorie, od každého ukázka v praxi + výroba vzorníků pro vaši potřebu, které si vezmete domů po výpalu v peci.

Projdeme si celý proces od míchání glazur k prostému glazování ponořováním, přes využití keramického vosku a latexu až po dekor na třetí výpal v podobě obtisků i v malém vzorečku i zlato, platinu a listry. Ukážeme si jak se maluje barvítky a nebo některými glazurami.

Vyzkoušíme si práci s engobami od různých výrobců a jiné druhy dekorů do mokré hlíny, využití oxidů, malování do syrové glazury. Zodpovíme si dotazy, vyměníme zkušenosti….atd..atd…..

Každý účastník dostane k dispozici přežahlé kachle, hrnek a několik dalších kousků k vyzkoušení všech technik. Vlastní přežahlé výrobky si také můžete dovézt, uvidíte sami, jestli se vám budou hodit….

V sobotu společně naložíme první pec, abyste si v neděli mohli už část výrobků odvézt.

Pokud to stihneme, povíme si lehce i o glazování a výpalu technikou raku s malou ukázkou.

 

S sebou: oblečení na převlečení, dle možností své přežahlé výrobky, blok na poznámky.

Kuchyňka v Dílně je vybavena lednicí, mikrovlnkou, vařičem, toustovačem, remoskou, varnou konvicí. Čaje, káva a drobné mlsání jsou zajištěny v ceně kurzu.

Těší se na vás lektorka  MO.nika nebo Léňa

 

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI  7 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NA ÚČET.

 

Podrobnosti

Zahájení:
25. 3. 2023 @ 10:00
Ukončení:
26. 3. 2023 @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram