Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

TÝDENNÍ VEČERNÍ TOČENÍ NA KRUHU 2.

22. 8. 2022 @ 18:00 - 26. 8. 2022 @ 20:30

Večerní keramický kurz točení na kruhu pro úplné začátečníky aneb příměstský tábor pro dospělé po práci 🙂 

KERAMICKÝ  PRÁZDNINOVÝ TÝDEN 2022

– točení na kruhu, základy modelování, dekorování do mokré hlíny, malování na keramiku

PONDĚLÍ  –  PÁTEK       18:00 – 20:30hod.

TERMÍN:   1. TERMÍN   11. – 15. 7. 2022                                                                                                         2. TERMÍN   22. – 26. 7. 2022

LEKTOR:  různí keramici – naši lektoři, podle daného tématu na ten večer …

CENA:  3900,-  

(není vhodné pro děti – ti mají nabídku svých akcí v našich kurzech pro děti nebo i levněji ve státních Centrech volného času – zde je prostor pro dospělé, kteří si zde mají od dětí odpočinout …. děkuji za pochopení)

  • dekorování barevnými engobami, výpal s transparentní glazurou cca do 14-ti dnů
  • v dílně je 6 kruhů zn. Shimpo + 2 kruhy Junior, pec na výpal a další potřebné vybavení …

– ssebou pracovní oblečení na převlečení + botky + starý ručník, šatna k dispozici
– velmi intenzivní kurz zaměřený na točení na kruhu hlavně pro začátečníky, s individuálním vedením lektora,  na začátku si namalujete jeden hrneček nebo misku v naší Kavárně MALUJ, aby se výrobek během týdne vypálil a vy si ho odnesli domů, čeká vás výuka točení pro začátečníky od počátků zpracování hlíny, dokonalá podrobná ukázka jak točit, nejvíce času strávíte za kruhem, naučíte se u výrobků „přetočit dno“ – tzv. nožičku, na které hrneček stojí, výrobky, které už budou vypadat jako hrnečky „zaušatíme“, uděláme dekorace za mokra – proškrabávání, vtlačení razítka, malování „engobou“ – barevnou hlínou, barevným sklem …. Povykládáme si co se s vašimi výrobky bude dít dál, jak se suší, na jakou  teplotu se pálí,  jak nakládat a pálit v peci. Vaše výrobky budou do měsíce vypáleny v peci s transparentní glazurou a k vyzvednutí v dílně nebo vám je pošleme poštou nebo se domluvíme jinak..

v ceně: veškerý materiál, lektorné, výpaly v pecích, odborná literatura, kafíčka, čajíčky, oplatečky atd… ???? každý den něco nového …vše pro pohodu..

Poznámka: hrnčířství je původně chlapská záležitost, proto je to kurz vhodný nejen pro ženy… !!!!

FOTOGALERIE Z  KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikend_TOCENI_NA_KRUHU_zac.a_pokroc.,_leden_2014/

VAŠE REZERVACE JE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 5 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU,  VÁM BUDE PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ PROPADÁ 50% Z CENY DÍLNĚ A  DALŠÍ 50% Z CENY KURZU VÁM BUDE VRÁCENO NA ÚČET.

 

PŘIHLÁŠENÍ A FOTOGALERIE ZDE: http://www.dilnamatilda.cz/?product=2-tydenni-vecerni-kurz-toceni-na-kruhu-pro-uplne-zacatecniky-2-22-268

 

Podrobnosti

Zahájení:
22. 8. 2022 @ 18:00
Ukončení:
26. 8. 2022 @ 20:30
Follow by Email
Facebook
Instagram