Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VÍKEND MODELOVANÉ KERAMIKY – „UTOPIA“ s keramikem Pepou Veselým 

13 dubna @ 10:00 - 14 dubna @ 17:00

VÍKEND MODELOVANÉ KERAMIKY – „UTOPIA“

s keramikem Pepou Veselým 

 

Termín:  sobota + neděle  13. + 14. 4. 2024  10:00-17:00hod.

PŘIHLÁŠENÍ  *ZDE* 

TÉMA:  zahradní objekty

–  PRARYBA ( na netřesky)

Cena:  4500,-

Na víkendovém kurzu se pouštíme do modelování praryb, ještěrů nebo praželvy … podle toho jaké téma Pepa zadá ….tentokrát je to téma PRARYBA, která je vhodná i pro úplné začátečníky ..

Celý víkend je pod vedením zkušeného keramika a pedagoga  Josefa Veselého, který vám ukáže jak jednoduše a zábavně vytvořit velký a jedinečný  objekt pro váš byt nebo zahradu.

Kurz je vhodný i pro začínající keramiky, ale i pro zkušené, kteří si chtějí v dílně odpočinout a nechat se v klidu vést touto cestou …

Hotový výrobek si v neděli můžete odnést sebou pro výpal ve vaší peci, ale standartně se počítá s tím, že tu zůstane a po dokonalém vysušení po 3 až 4 týdnech je vypálíme v naší dílně na přežah a kdo bude chtít dojde si jej zapatinovat burelem a pak jej dáme na vysoký výpal, aby jste si je bezpečně odnesly domů.

Těší se na vás Josef Veselý
www.josef-vesely.cz
https://www.facebook.com/keramika.josef.vesely/

 

…ale pokud máte svoje téma, které vám lektor pomůže zpracovat, nebráníme se tomu..

Z fotografii tvorby lektora můžete poznat, kam se budeme směřovat.. půjde o modelování prostorového objektu, keramiku nemáme v plánu glazovat, ale jen patinovat burelem a bude vhodná k osázení netřeskem nebo osvícení svíčkou a může být celoročně na zahradě.

Pro samotný průběh akce potřebujete vědět, že začíná v 10:00hod., končí v 17:00hod., oba dva dny,  v poledne máte prostor na oběd samostatně, někdy se objednává hromadně pizza nebo něco podobného, to záleží jak se domluví momentální osazenstvo, jinak je k dispozici kuchyňka, kde je mikrovlnka, lednička, vařič, varná konvice, toustovač a přes křižovatku máme Albert … ssebou si můžete vzít pracovní oblečení  a přezůvky, ale není to nutné, přezouvání u nás není povinné a zástěru vám půjčíme …a vše ostatní už má pan lektor pro vás nachystané … maximálně pokud chcete mít sebou nějaký blok a tužku na poznámky a návrhy … jinak opravdu potřebujete jen chuť tvořit … 
V dílně je také k dispozici zdarma pro vás čaj a kafe a oplatkové malé občerstvení … 
Pokud přijede autem, parkujte prosím v okolních ulicích, na dvorku u dílny není tolik místa, v okolí to není problém a o víkendu je to zdarma .. děkuji .. 

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

STORNO PODMÍNKY:                                                                  V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 7 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO 50% Z CENY KURZU.

Podrobnosti

Zahájení:
13 dubna @ 10:00
Ukončení:
14 dubna @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram