Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Víkend se skleněnou mozaikou

22. 10. 2022 @ 10:00 - 23. 10. 2022 @ 17:00

HOSTUJÍCÍ KURZ – NELZE UPLATNIT DÁRKOVÝ LIST
SOBOTA + NEDĚLE
22. 10. V 10:00 AŽ 23. 10. V 15:00

Víkend se skleněnou mozaikou

Dvoudenní dílna, na které se můžete pustit do většího projektu vytvořeného technikou skleněné mozaiky, případně si udělat několik menších věcí.
Výsledkem kurzu může být krásná lampa (elektrická), lucerna na svíčku, deska stolku, obraz, mandala, rám zrcadla, hodiny, obrázky na kamenech… či nějaká abstraktní umělecká záležitost.
Naučíte se
– vytvořit si vlastní návrh mozaiky
– řezat sklo
– používat několik druhů lámacích a štípacích kleští
– pracovat s bruskou
– lepit a spárovat (mozaika)
Budeme pracovat s průhledným i opálovým sklem, skleněnými nugety a korálky, to vše máte v ceně kurzu. Budete potřebovat podklad, na který se mozaika tvoří – ten si můžete přinést vlastní (líp se se mou předem domluvit, co ve vhodné), nebo si koupíte něco na místě, mám bohatý výběr luceren, lamp, různá kolečka, zrcadla, kameny… K dokoupení budou achátové plátky a skleněné drobnosti.
Na dílně bude max. 6 lidí, abych se všem mohla dostatečně věnovat.
V sobotu začínáme v 10h, v neděli nejspíš už v 9h (to se ještě domluvíme na místě), ať můžeme dřív skončit 🙂 Bude hodinová pauza na oběd – ten není v ceně, něco si přineste (na místě je lednička, mikrovlnka, běžná kuchyň), nebo objednáme pizzu. Končíme v sobotu v 17h, v neděli v 15h (pokud začneme v 10h, můžeme i dřív).
S sebou potřebujete přezůvky, pracovní oblečení, případně tenké rukavice. Dál asi svačinku, případně oběd. PODKLAD na mozaiku si buď přivezete vlastní, nebo mi napište, a já vám nějaký připravím – mám v zásobě ozkoušené typy lamp a luceren (aktuání cena 240 Kč, snad to zas nezdraží), skleněná kolečka a tak. Můžete si přinést zajímavé drobnosti a těmi mozaiku dozdobit (polodrahokamy, kovové a keramické ozdůbky…).
Cena kurzu je 3800 Kč, zahrnuje vše kromě podkladu. K závaznému přihlášení je potřeba uhradit alespoň část kurzovného.
PŘIHLÁŠKY a všechny další informace na e-mailu mozaiky.marie@gmail.com
Více inspirace najdete na mých webovkách www.mozaiky-marie.cz
Těším se na společné tvoření

Podrobnosti

Zahájení:
22. 10. 2022 @ 10:00
Ukončení:
23. 10. 2022 @ 17:00
Follow by Email
Facebook
Instagram