Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Víkendové točení na kruhu pro začátečníky ZRUŠENO

16. 6. 2018 @ 10:00 - 17. 6. 2018 @ 17:00

VELICE SE OMLOUVÁME, KURZ MUSÍME Z DŮVODŮ NEMOCI ZRUŠIT – NÁSLEDUJÍCÍ TERMÍN JE 4+5/8, POKUD VÁM TENTO TERMÍN VYHOVUJE, PŘEHLASTE SE ZDE 

 

– velmi intenzivní kurz zaměřený na točení na kruhu hlavně pro začátečníky, s individuálním vedením lektora,  výuka točení pro začátečníky od počátků zpracování hlíny, dokonalá podrobná ukázka jak točit, celou sobotu a nedělní dopoledne strávíte za kruhem, naučíte se u výrobků „přetočit u dna“ – tzv. nožičku, na které hrneček stojí, výrobky, které už budou vypadat jako hrnečky „zaušatíme“, uděláme dekorace za mokra – proškrabávání, vtlačení razítka, malování „engobou“ – barevnou hlínou…. Povykládáme si co se s vašimi výrobky bude dít dál, jak se suší, na jakou  teplotu se pálí,  jak nakládat a pálit v peci. Vaše výrobky budou do 14 dnů vypáleny v peci s transparentní glazurou a k vyzvednutí v dílně nebo vám je pošleme poštou nebo se domluvíme jinak..

v ceně: veškerý materiál, lektorné, výpaly, odborná literatura, kafíčka, čajíčky, oplatečky atd… ???? , v poledne je pauza na oběd…vše pro pohodu..

Poznámka: hrnčířství je původně chlapská záležitost, proto je to kurz vhodný nejen pro ženy… ????

FOTOGALERIE Z  KURZU:

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Vikend_TOCENI_NA_KRUHU_zac.a_pokroc.,_leden_2014/

PŘIHLÁŠENÍ A DALŠÍ INFO ZDE KLIK 

Podrobnosti

Zahájení:
16. 6. 2018 @ 10:00
Ukončení:
17. 6. 2018 @ 17:00