Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Volná keramická dílna pro zkušené (bez lektora)

24. 2. 2023 @ 16:00 - 20:00

OTEVŘENÁ KERAMICKÁ DÍLNA – každý pátek

cena: 250 Kč / hodina  (při objednání jedné hodiny v dílně doplňte do poznámky který den chcete přijít …. pokud budete déle, doplácíte na místě, započítává se každá začatá půlhodina) 

OTEVŘENÁ KERAMICKÁ DÍLNA

pro ty, co už s hlínou umí

…tvoření bez lektora…!!!!!!!

–  KAŽDÝ PÁTEK 16:00-20:00 

– točení na kruhu, modelování ..co potřebujete a chcete, můžete využít ….

– NUTNÉ NAHLÁSIT SE PŘEDEM, PROSTOR DÍLNY JE OMEZEN. 

CENA: 250,-/hod., v ceně zapůjčení veškerých pomůcek, hlína  MA nebo MAM + 1.výpal neboli přežah, počítá se případnou vaší další návštěvou a glazováním a druhým výpalem – zde opět návštěva dílny se platí podle stráveného času 

dekorování po přežahu glazurou nebo jinými technikami – počítá se váš čas strávený opět v dílně – v ceně je druhý výpal 

K dispozici je 8 hrnčířských kruhů, všechny pomůcky na točení, všechny pomůcky na modelování, včetně válcovací stolice, sádrové formy na odlévání keramiky včetně licí hmoty, barevné engoby od několika firem, různé hlíny modelovací i točírenské.

K dispozici je i kuchyńka s vybavením varné konvice, kávovaru, mikrovlnky, ledničky, toustovače a veškerého nádobí, hrnečků i skla.

Rozdělanou práci si můžete zabalit do igelitu a vrátit se k ní později.

 

V dílně bude asistent, který se stará o dílnu nebo povede některý nás kurz, ale není zde aby lektoroval vaši práci, pouze jí bude odborně posuzovat po skončení, jestli je vše v pořádku pro výpal, aby výrobky nepoškodily v peci výrobky jiných +  bude vám k dispozici pokud budete něco v dílně hledat ..

 

 

Podrobnosti

Datum:
24. 2. 2023
Čas:
16:00 - 20:00
Follow by Email
Facebook
Instagram