Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zahájení dlouhodobého kurzu točení na kruhu pro začátečníky – NOVÁ SKUPINA..ZAHÁJENÍ ODLOŽENO

20. 1. 2021 @ 19:30 - 21:30

VELICE SE OMLOUVÁME, ALE MUSÍME ZAHÁJENÍ KURZŮ PROZATÍM ODLOŽIT … NA JAK DLOUHO A KDY ZASE DÍLNU OTEVŘEME TEĎ NEDOKÁŽU VŮBEC ŘÍCT …. SLEDUJTE INFORMACE NA TITULNÍ STRANĚ WEBU MATILDY NEBO STRÁNKU DÍLNA MATILDA NA FB. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. MO.nika Jankůj a spol. z Matildy 

Otvíráme novou skupinu pro nové zájemce o točení na kruhu

od středy   20.1.  2021     19:30-21:30hod.    10 lekcí 

Keramická dílna –

TOČENÍ NA KRUHU PRO ZAČÁTEČNÍKY 

 kurz je pro 6 osob / každý má svůj kruh k dispozici

PLNÁ Cena:  3500,- 10 lekcí

Lektor:  Míša Vodák   a MO.

Zveme vás na dlouhodobý  odpolední keramický kurz Budete mít po celou dobu kurzu k dispozici svůj kruh. Kurz je určen pro začátečníky, kteří ještě nikdy na kruhu netočili a chtějí si to vyzkoušet pod vedením zkušeného lektora  ..  a chtějí se naučit něco nového ..vytočit si mističky, hrnečky, talířky, svícny, naučit se dekorovat je engobou, razítky, malovat barvítky, glazovat …ale i pro pokročilejší návštěvníky naší i jiné keramické dílny. V keramice je pořád se co učit…..

…budete točit, přetáčet, ušatit, dekorovat novými engobami Colorobia, které mají krásné barvy pod transparentní glazurou, na 5 a poslední 10 lekci budete glazovat, aby jste si hotové výrobky mohli odnést domů a mohli je používat na kafíčko, sušenky i polívky ..

V ceně kurzu je 10 schůzek v dílně, veškerý materiál, výpaly v peci, hlíny, engoby, glazury, pomůcky, literatura atd. Vše, co vyrobíte, si odnesete domů.  Dílna je pro keramické tvoření dokonale vybavená, nic vám nebude chybět, k dispozici je i velké množství české i zahraniční literatury o keramice pro vaši inspiraci, máme 8 kruhů, velkou 100l pec atd. Přineste si jen pracovní oblečení, botky, případně starý ručník nebo kus plátna na utírání rukou. Oblečení je možné si v šatně nechat uložené.

zameškané lekce si můžete nahradit jiný den v jiném kurzu.

fotogalerie z dílny

http://matilda.rajce.idnes.cz/KERAMIKA_-_Tyden_v_keramicke_dilne%2C_dlouhodobe_kurzy%2C_2014/

VAŠE REZERVACE BUDE POTVRZENA ZAPLACENÍM KURZU.

V PŘÍPADĚ ODHLÁŠENÍ NA NÁŠ e-mail: vd.matilda@seznam.cz NEJPOZDĚJI 7 DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM KURZU, BUDE VÁM PLATBA VRÁCENA. PŘI POZDĚJŠÍM ODHLÁŠENÍ BUDE VRÁCENO POUZE 50% Z CENY KURZU.

PŘIHLÁŠENÍ A FOTOGALERII NAJDETE KLIK ZDE 

Podrobnosti

Datum:
20. 1. 2021
Čas:
19:30 - 21:30